URODZINY DLA DZIECI NA BASENIE

Urodziny na basenie to oryginalna propozycja dla aktywnych, lubiących wodne szaleństwo dzieci. Z myślą o Państwa pociechach przygotowaliśmy specjalną ofertę urodzinową, która sprawi, że ten dzień stanie się niezapominany dla Twojego dziecka i jego przyjaciół. Dzieci są pod opieką instruktorów od początku do końca trwania imprezy, a Państwo mają chwilę dla siebie.

URODZINY NA BASENIE

DLA KOGO?

Urodziny przeznaczone są dla dzieci od 6 roku życia.
Dzieci podczas urodzin na basenie nie mają ani chwili na nudę. Cały czas nasi instruktorzy wymyślają nowe gry i zabawy. Wspólna zabawa w wodzie bardzo integruje i wyzwala u dzieci dużo pozytywnej energii. Jest to bardzo fajny sposób na aktywne spędzenie urodzin. Do każdych urodzin podchodzimy zawsze indywidualnie, biorąc pod uwagę liczbę uczestników, wiek dzieci, ich upodobania.

PROGRAM IMPREZY URODZINOWEJ

Przyjęcie grupy w holu głównym przed kasami Przejście z instruktorem do szatni, przebranie, wejście na basen Realizacja programu- gry i zabawy w wodzie. Przejście do szatni, przebieranie, suszenie Przejście do sali w restauracji, poczęstunek. Odbiór rodziców- hol główny

FILM Z URODZIN NURKOWYCH

GALERIA

CENA

AQUA TORUŃ
UCS UMK

informacje niebawem

HALLERA

NOWOŚĆ AQUAPARK UL. HALLERA

AQUA AGA

OPINIE

AQUA AGA CENTRUM NURKOWE TORUŃ

KONTAKT

Masz pytania?

Napisz do nas bądź zadzwoń!

Śledź nas także w Social Media.

NAPISZ DO NAS