URODZINY NA BASENIE

URODZINY DLA DZIECI NA BASENIE

Urodziny na basenie to oryginalna propozycja dla aktywnych, lubiących wodne szaleństwo dzieci. Z myślą o Państwa pociechach przygotowaliśmy specjalną ofertę urodzinową, która sprawi, że ten dzień stanie się niezapominany dla Twojego dziecka i jego przyjaciół. Dzieci są pod opieką instruktorów od początku do końca trwania imprezy, a Państwo mają chwilę dla siebie.

URODZINY NA BASENIE

DLA KOGO?

Zwiedzając cały świat coraz częściej spotykamy kobiety przebrane za syreny, w morzach i oceanach, nawet tylko pozujące na skałach w kolorowych ogonach robią niesamowite wrażenie. W skład niezbędnego sprzętu do mermaidingu wchodzi ogon z monopłetwą i maska do nurkowania.

URODZINY NA BASENIE

DLA KOGO?

Urodziny przeznaczone są dla dzieci od 6 roku życia.
Dzieci podczas urodzin na basenie nie mają ani chwili na nudę. Cały czas nasi instruktorzy wymyślają nowe gry i zabawy. Wspólna zabawa w wodzie bardzo integruje i wyzwala u dzieci dużo pozytywnej energii. Jest to bardzo fajny sposób na aktywne spędzenie urodzin. Do każdych urodzin podchodzimy zawsze indywidualnie, biorąc pod uwagę liczbę uczestników, wiek dzieci, ich upodobania.

URODZINY NA BASENIE

PROGRAM IMPREZY URODZINOWEJ

Przyjęcie grupy w holu głównym przed kasami Przejście z instruktorem do szatni, przebranie, wejście na basen Realizacja programu- gry i zabawy w wodzie. Przejście do szatni, przebieranie, suszenie Przejście do sali w restauracji, poczęstunek. Odbiór rodziców- hol główny

URODZINY NA BASENIE

CENNIK

TORUŃ
HELLERA
BYDGOSZCZ ASTORIA
BYDGOSZCZ ASTORIA

informacje niebawem

TORUŃ
AQUA

URODZINY NA BASENIE

GALERIA

FILM Z URODZIN NURKOWYCH

MIEJSCE ZAJEĆ

TEKST

OPINIE

KONTAKT

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń!

Śledź nas także w Social Media.

KONTO BANKOWE millenium
1111 6022 0200 0000 04725 49492

NAPISZ DO NAS