OBÓZ NURKOWY
z SURVIVALEM
DLA DZIECI

JEZIORO NARIE

Drodzy Rodzice, zapraszamy Wasze dzieci na kameralny obóz nurkowy, który odbędzie się nad jeziorem Narie. Świetna powierzchniowa i podwodna infrastruktura pozwoli dzieciom rozwinąć lub nabyć nurkowe umiejętności.

Zajęcia nurkowe pozwalają dzieciom poszerzyć wiedzę o życiu podwodnym, zwiększyć lub nabyć umiejętności pływackie, a przede wszystkim dają dużo dobrej i bezpiecznej zabawy. Obóz przewidziany dla 14 dzieci.

SURVIVAL DLA DZIECI

JEZIORO NARIE

Nasze nurkowania dostosujemy do możliwości Waszych pociech. Nurkowanie to aktywność partnerska, tutaj starsi i bardziej doświadczeni pomagają młodszym. Na obóz zapraszamy dzieci od 8 roku życia.

Skupimy się na płytkich obszarach akwenu, poszukamy szczupaków i okoni. Nauczymy się podstaw podwodnej nawigacji oraz będziemy nurkować w świetle księżyca i latarek.

Na obóz zapraszamy również dzieci bez licencji nurkowej, które chciałyby sprawdzić, czy nurkowanie to aktywność właśnie dla nich. Dla chętnych zorganizujemy, w bardzo atrakcyjnej cenie pełny kurs Junior Open Water Diver.

SURVIVAL DLA DZIECI

JEZIORO NARIE

W planach mamy minimum 6 nurkowań, dla chętnych więcej ;-). W programie przewidujemy zajęcia z podstaw ratownictwa: pierwsza pomoc, holowanie po powierzchni, reakcja w sytuacji zagrożenia.

Kadra obozowa, to doświadczeni instruktorzy nurkowania, którzy od wielu lat nurkują z dziećmi i organizują dla nich aktywny wypoczynek. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Zapewniamy moc atrakcji. Poza intensywnym programem nurkowym, w planach między innymi: spływ kajakowy, park linowy, zajęcia z survivalu. Jeśli pogoda pozwoli, to kilka nocy spędzimy w namiotach (pokoje i domki mamy dostępne przez cały pobyt).

Jeśli spodobała się Wam propozycja, to serdecznie zapraszamy do zgłaszania udziału dzieci w naszym nurkowym obozie 🙂

SURVIVAL DLA DZIECI

JEZIORO NARIE

SURVIVAL DLA DZIECI

INFORMACJE

TERMIN

26.06.2021r. - 04.07.2021r. 10.07.2021r. - 17.07.2021r. 31.07.2021r. - 07.08.2021r.

MIEJSCE

JEZIORO NARIE

woj. warmińsko-mazurskim

ZAKWATEROWANIE

Pensjonat Vertigo

MIEJSCE

JEZIORO NARIE

woj. warmińsko-mazurskim

WYŻYWIENIE

Sniadanie
obiad
kolacja

UBEZPIECZENIE

WYJAZD

Toruń lub Gdańsk

DOJAZD

wspólny nurko - busem

MIEJSCE I GODZINA ZBIÓRKI

uzgodniona bliżej wyjazdu

ATRAKCJE

jak zawsze mamy dla Was dużo atrakcji, kajaki, podchody

CENADodatkowe opłaty:

Konto bankowe:

Jak było na wcześniejszych naszych obozach? - sami zobaczcie

AQUA AGA

wasze opinie

AQUA AGA CENTRUM NURKOWE TORUŃ
SURVIVAL DLA DZIECI

KONTAKT

Masz pytania?

Napisz do nas bądź zadzwoń!

Śledź nas także w Social Media.

NAPISZ DO NAS