ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA OBOZY NURKOWE I PÓŁKOLONIE

Przygotowaliśmy dla Państwa dzieci obozy nurkowe, podczas którego każdy będzie mógł doświadczyć bezpiecznego nurkowania, zwiedzania i przeróżnych zabaw. 

Obóz kierujemy dla osób początkowych i zaawansowanych. Każdy znajdzie u nas swoje miejsce i każdemu poświęcamy maximum czasu, by wszyscy wrócili do domów zadowoleni. 

Robimy to, ponieważ dzień bez uśmiechu na twarzy jest dniem straconym, a do tego wakacje zawsze trzeba spędzić rewelacyjnie, by mieć wiele wspomnień i poznać nowe osoby, z którymi spędzimy pozytywnie czas.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA NASZE OBOZY NURKOWE?

Zapisując dziecko / dzieci na nasz obóz dajesz im możliwość rozwoju przez poznanie nowych sposobów spędzania czasu jak nurkowanie, które jest całkowicie bezpiecznie i na to stawiamy największy priorytet.

Następną elementem jakie otrzyma każdy uczestnik to doświadczenie pozytywnych emocji, które towarzyszą nam cały czas. Dbamy o to, by czas został jak najlepiej spędzony przez kontakt z rówieśnikami.

W organizacje wkładamy całe swe serce. Zależy nam na tym, aby każdy się dobrze bawił i miał tylko pozytywne wspomnienia, a do tego zdobył nowe doświadczenie, które pomoże każdemu w życiu. 

Posiadamy wykwalifikowanych instruktorów, którzy swoim doświadczeniem każdego roku szkolą setki kursantów z całej Polski, którzy byli w wieku od dzieci do dorosłych osób.

My również zorganizowaliśmy kilkadziesiąt wypraw do miejsc takich jak Izrael i Malta, a do tego zorganizowaliśmy setki urodzin dla dzieci, które odprawiły je na basenie.

Wyróżnia nas to, że mamy styczność z dziećmi w każdym wieku. Dzięki czemu dbamy, o każdy szczegół, by zapewnić im bezpieczeństwo oraz fachową pomoc. 

Będąc pod naszą opieką mają pewność, że wszystko odbywa się w bezpiecznych warunkach, a ich pobyt jest jednym z najlepszych jaki tylko można spędzić w naszym pięknym kraju. 

OBOZY NURKOWE - CO JEST W PROGRAMIE?

JAK BYŁO NA JEDNYM Z NASZYCH OBOZÓW NURKOWYCH?

MASZ PYTANIA?

Napisz wiadomość na 

 kontakt@aquaaga.pl

lub 

wypełnij formularz poniżej.

 

Wysyłając formularz kontaktowy akceptujesz politykę prywatności dostępną TUTAJ.