MERMAID TORUŃ

MERMAID
PŁYWANIE W SYRENIM OGONIE

mermaid toruń

Czy (tak jak ja) jako mała dziewczynka oglądając bajkę o Arielce, chciałaś być Małą Syrenką? Później jako nastolatka z koleżankami oglądałaś H2o - wystarczy kropla - marzyłaś żeby mieć piękny ogon i spędzić czas pod wodą ? Tak, z nami możesz spełnić swoje dziecięce marzenia i odkryć kolorowy magiczny podwodny Świat....
Zainteresowanie kursami Mermaid rośnie na całym świecie, dlatego przyłącz się do NAS

mermaid TORUŃ

CO TO JEST MERMAID?

Zwiedzając cały świat coraz częściej spotykamy kobiety przebrane za syreny, w morzach i oceanach, nawet tylko pozujące na skałach w kolorowych ogonach robią niesamowite wrażenie. W skład niezbędnego sprzętu do mermaidingu wchodzi ogon z monopłetwą i maska do nurkowania.

MERMAID TORUŃ

DLA KOGO?

Pływanie w syrenim ogonie to nie tylko wspaniała zabawa ale też wymagający sport. Pływanie w syrenim ogonie wspaniale rzeźbi mięśnie brzucha i pośladków. To także idealny pomysł na spędzenie czasu mamy z dzieckiem. Zajęcia są dedykowane dla dzieci od 6. roku życia i cieszą się niezwykłą popularnością wśród dziewczynek. Jedynym warunkiem, jaki muszą spełnić, by uprawiać mermaiding, jest umiejętność pływania. Jednak nie tylko dziewczynki pływają w syrenim ogonie. Często robią to też dorosłe kobiety. Jest to nie tylko spełnienie ich dziecięcych marzeń, ale również świetny trening. Pływanie w syrenim ogonie zmusza bowiem do pracy mięśnie całego ciała, a szczególnie brzucha, ud i obręczy barkowej. Podczas godzinnego treningu można spalić aż 700 kcal. Oczywiście mężczyźni również są mile widziani na zajęciach z pływania w syrenim ogonie. Podobno syreny nie występowały wyłącznie w żeńskiej postaci.

Mermaiding, czyli pływanie w syrenim ogonie, to dyscyplina sportowa mająca swoje korzenie w Filipinach. Sport ten mogą uprawiać zarówno amatorzy pływania, jak i zawodowcy. Mermaiding to styl pływania łudząco podobny do motylkowego, inaczej zwanego delfinem. Jest więc bardzo wymagający. Różnica między mermaidingiem stylem motylkowym polega na tym, że w tym pierwszym potrzebujemy dodatkowego sprzętu w postaci syreniego ogona wykonanego z elastyczne kolorowej tkaniny. Oplata on całą dolną część ciała użytkownika, od bioder po same stopy.

MERMAID TORUŃ

PROGRAM

ŚCIEŻKA ROZWOJU MERMAID
- TRY MERMAID - to jednorazowa lekcja dla wszystkich którzy chcą spróbować tego sportu, sprawdzić czy to dla nich. Podczas takich zajęć instruktor przeprowadza krótką lekcję wprowadzającą dotyczącą sprzętu oraz technik pływania w syrenim ogonie.

JUNIOR MERMAID DIVER - KURS PODSTAWOWY– kurs dla małej syrenki. To zajęcia dla dzieci od 6 roku życia. Podczas kursu małe syrenki uczą poruszać się w syrenim ogonie. Pływać na bezdechu pod wodą, max głębokość do 2 metrów.
MERMAID DIVER - kurs syreny min wiek 11 lat. Podział na wiek dla syren wiąże się z głębokością na jakiej możemy prowadzić zajęcia. Podczas tego kursu syreny uczą się nie tylko poruszać w ogonie, ale także umiejętnie schodzić pod wodę i bezpiecznie nurkować maksymalnie do 5 metrów. Instruktorzy uczą jak pracować z oddechem, pokazują też techniki relaksacyjne, które odpowiednio wpływają na czas i sposób nurkowania.
ADVANCE MERMAID DIVER - KURS ZAAWANSOWANY - To kurs skierowany dla syren, które chcą rozwijać wcześniej zdobyte umiejętności. Wymagany wiek to 12 lat. Podczas kursu instruktorzy pokazują jak wydłużyć swój czas przebywania pod wodą. W trakcie tych zajęć pojawiają się elementy choreograficzne oraz pierwsze w Polsce PŁYWANIE SYNCHRONICZNE MERMAID

Zajęcia prowadzone są przez certyfikowane instruktorki Mermaid
wszystkie zajęcia dostosowane są do wieku i potrzeb dzieci

MERMAID TORUŃ

CENNIK

Mermaid TRY

200 zł za osobę

(lekcja jednorazowa Voucher; max. 2 uczestników)

Mermaid JUNIOR

800 zł

600 zł z własnym sprzętem

10 SPOTKAŃ

Mermaid DIVING

800 zł

600 zł z własnym sprzętem

10 SPOTKAŃ

Mermaid
ADVENCED DIVING

800 zł

600 zł z własnym sprzętem

10 SPOTKAŃ

Jeśli chcesz kupić syreni ogon i maskę nurkową, TO możesz liczyć na nasze wsparcie, dobierzemy najbardziej odpowiedni strój dla Ciebie.

Uczęszczając do naszego Centrum Nurkowego na zajęcia grupowe nie ma potrzeby kupować dodatkowo wejściówki – wszystko zawarte jest w cenie kursu. na życzenie klienta fakturę wystawiamy po otrzymaniu zapłaty. Zgłoś chęć otrzymania faktury klikając “Potrzebuję faktury” w zakładce kontakt.

MERMAID TORUŃ

GALERIA

MIEJSCE ZAJEĆ

zajecia mermaid odbywaja się na basenie aqua toruń w czwartek, w sobotę, na basenie umk oraz na basenie przy ul. hallera ( o tej lokalizacji poinformujemy niebawem)

FAQ

Co zabrać ze sobą na basen?

na zajęciach zapewniamy cały sprzęt potrzebny do prowadzenia zajęć, strój syreny i monopłetwą oraz maskę nurkową.

BAZUJĄC NA NASZYM WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIU PROPONUJEMY NIE KUPOWAĆ SPRZĘTU PRZED PIERWSZYMI ZAJĘCIAMI, Z CHĘCIĄ PODPOWIEMY JAKI SYRENI OGON WYBRAĆ DLA DZIECKA, KTÓRA MASKA BĘDZIE PASOWAŁA DO TWARZY, ABY CZUŁO SIĘ POD WODĄ SWOBODNIE, POZA TYM BUDOWA OGONA- MONOPŁETWY NIE TYLKO WIĄŻE SIĘ Z DOBRANIEM KOLORÓW, ALE WPŁYWA NA SZYBKOść PŁYWANIA, RÓWNIEŻ NA KOMFORT PRACY KRĘGOŚŁUPA, ABY GO NADMIERNIE NIE OBCIĄŻAĆ ŹLE DOBRANĄ PŁETWĄ.

W jaki sposób mogę zapłacić za zajęcia?

Opłatę za kurs (lub pierwszą ratę) można dokonać na dwa sposoby: 1. osobiście, gotówką, przed pierwszymi zajęciami w wodzie, 2. przelewem na konto bankowe, przed rozpoczęciem semestru, na następujące dane: UWAGA – w tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko kursanta, dzień tygodnia, w którym odbywają się zajęcia oraz basen, na którym są prowadzone. Na przykład: Ania Kowalska, czwartek, TORUŃ Jan Kowalski, wtorek, UMK

CZY MOŻNA PŁACIĆ NA RATY?

Tak. Opłatę za zajęcia nauki pływania W SYRENIM OGONIE można podzielić na 2 części. Całą kwotę za kurs (lub pierwszą ratę) opłacamy: – gotówką na basenie, przed pierwszymi zajęciami lub – przelewem przed rozpoczęciem semestru. Dane do przelewu znajdują się tu:

KONTAKT

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń!

Śledź nas także w Social Media.

KONTO BANKOWE millenium
1111 6022 0200 0000 04725 49492